Srednjoškolci, IT nije samo programiranje
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 25. 2. 2014.

S ciljem popularizacije informatičke struke, njenih zanimljivosti, ali i njene primjenjivosti u svakodnevnom poslovanju, udruga Osijek Software City organizira predavanje namijenjeno srednjoškolcima  pod naslovom „Srednjoškolci, IT nije samo programiranje“.
Predavanje će se održati 27.02.2014. (četvrtak) u prostorijama III. gimnazije u Osijeku s početkom u 19 sati. Više informacija sa svim detaljima potražite na stranicama udruge www.softwarecity.hr.

Namjera je da se malo „razbudi“ generaciju koja već sutra neminovno ide prema tržištu rada i aktivnom traženju profesionalnog usmjerenja. Praktičnim primjerima i opisom stanja na domaćem i inozemnom IT tržištu članovi Osijek Software City-a pokušat će situaciju približiti srednjoškolcima, a ujedno ih pokušati zainteresirati za ovo, sad već standardno deficitarno zanimanje. Uz napomenu...IT nikako nije samo programiranje!!