Produkcijska (stvarna) verzija aplikacije koja se koristiti u 1. razredima od početka školske godine 2014./2015.

Testna verzija aplikacije koja se koristiti za edukaciju i za samostalno vježbanje i prijavu eventualnih poteškoća.

Aplikacija kojoj mogu pristupiti učenici i roditelji učenika 1. razreda, u školskoj godini 2014./2015., te vidjeti ocjene, bilješke nastavnika, izostanke, raspored lektira, raspored pisanih zadaća, osobne podatke,... Na prvim roditeljskim sastancima roditelji će dobiti upute za pristup e-Dnevniku.

Fizički token koji će dobiti korisnici prilikom edukacije ili naknadno zadužiti kod administratora. Svaki korisnik dobiva na korištenje token s točno određenim serijskim brojem. Tokeni se ne mogu mijenjati. Troškove eventualnog gubitka, oštećenja i sl. snosi korisnik tokena. Svaku krađu ili gubitak tokena nužno je prijaviti administratoru.

Mobilna aplikacija mToken, koju možete preuzeti:

Korisničke upute:

Dodatno: