Prvo mjesto iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 23. 3. 2014.

Na Međužupanijskom natjecanju iz osnova elektrotehnike i mjerenja u elektrotehnici održanom u Vinkovcima 3. ožujka 2014. naš učenik Luka Šimić (2ET2) osvojio je prvo mjesto.
Natjecali su se učenici iz Vukovarsko-srijemske i Osječko-baranjske županije i to iz 7 škola: Vinkovci, Osijek, Vukovar, Beli Manastir, Valpovo, Našice i Županja. Svaku je školu predstavljalo po dvoje učenika.
Natjecanje se odvijalo u dva dijela, teoretskog dijela i praktikuma, a najbolje znanje pokazao je Luka Šimić dok je naša druga predstavnica Iva Horvat (2ET1) zauzela je izvrsno peto mjesto.
Luka se sada uz mentorsko vodstvo prof. Marice Harhaj priprema za Državno natjecanje koje će se ove godine održati u Tehničkoj školi u Čakovcu 24. i 25. travnja. Želimo mu puno sreće i uspjeha.