Popis udžbenika za školsku godinu 2014./2015.
Autor: ŽELJKA GETOŠ, 10. 6. 2014.

Popis odabranih udžbenika za školsku godinu 2014./2015. možete naći u dokumentu u prilogu.
Preporuka je škole  da s kupovinom udžbenika za novu školsku godinu pričekate do početka nastave.
Za većinu će udžbenika i pripadajućeg materijala vrijediti mogućnost nabave rabljenih, starijih udžbenika iz prethodnih godina što ćete moći dogovoriti s predmetnim nastavnicima.
Ukoliko je riječ o novim predmetima ili novim smjerovima (primjerice, eksperimentalni programi), neki su udžbenici prvi puta objavljeni i nema druge mogućnosti osim kupovine novih udžbenika.
Molimo Vas također da obratite pozornost na to treba li ili ne kupovati radne bilježnice kako ne biste imali nepotrebne troškove.

Zahvaljujemo na razumijevanju!