Maturalno putovanje 3eT1, 3eT3, 3pT
Autor: Andrej Mijaćank, 6. 7. 2014.

Razrednici 3eT1, 3eT3 i 3pT obavještavaju svoje učenike koji idu na maturalno putovanje kako za sada nema promjena u planu, te na putovanje krećemo 20.8.2014. u 22h ispred škole.

Ako do nekih promjena dođe, pratite ovu web stranicu i sve ćete saznati na vrijeme.

Za one koji još nisu izvadili europsku zdravstvenu iskaznicu, kliknite ovdje, odaberite "Prihvaćam opće uvjete" i nakon toga "Prijava bez autentikacije".  U obrazac je dovoljno upisati svoj OIB i odabrati mjesto gdje želite da vam iskaznicu isporuče, te slijediti postupak do kraja. Za one koji odaberu HZZO u Osijeku, bolje je izabrati ured u ulici Kralja Zvonimira, jer će iskaznica ionako doći tamo. Krenite s postupkom vađenja iskaznice što prije, kako bi je na vrijeme dobili do početka putovanja.

Pozdrav od sva tri razrednika!