Maturalno putovanje 3eT1, 3eT3, 3pT
Autor: Andrej Mijaćank, 12. 8. 2014.

Razrednici obavještavaju svoje učenike koji idu na maturalno putovanje...

1. Prema stanju od 12.8.2014. na popisu se nalazi 67 učenika, te je konačna cijena putovanja 1600 ili 1630 kn (ovisno o ugovorenim dodacima u vezi osiguranja). Za detalje oko konačne cijene provjerite s agencijom.

2. Polazak je 20.8.2014. u 22h ispred škole, te je potrebno doći najkasnije do 21.30h. Nemojte zaboraviti prirediti VAŽEĆE osobne iskaznice ili putovnice, te 20 EUR (u sitno) za polog u hotelu.

3. Svjedodžbe o završenom 3. razredu, učenici koji ih nisu podigli, mogu to učiniti u tajništvu škole.

4. U slučaju da još nešto trebate možete se javiti razredniku u ponedjeljak oko 12.30h (Z. Maričić) ili nazvati (A. Mijaćank, A. Janjić)